Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Yalnızlık Hissi – Canlı Sohbet Hatları

| Sohbet Hatları | Şubat 23, 2018

Gün geçmiyor ki, yalnızlık hissi ağır basmasın…

An geçmiyor ki, kara bulutlar ıssızlığı taşımasın yüreklerimize…Yalnızlıktan bir nebze olsun kurtulmak için bir çare canlı sohbet hatları

Ne kadar göreceli bir kavram şu ‘’yalnızlık’’ dediğimiz. Etrafımıza yabancılaşıp, kuytulara kaçmak mı daha kötüsü yoksa benliğimize olan aşinalığımızı yitirip, kendimizden uzaklaşmak adına sığınmak mı dost bildiklerimize.

Neresinden bakarsanız bakın, ağır bir külfet. Ne var ki, özümüzde hepimiz öylesine yalnızız ki…

Bireyden sosyalleşme sürecine geçtik mi sanki aydınlanır gibi çöken karanlık. Bu sefer de uyum süreci devreye giriyor ister istemez. Düşünsenize sayısız insan bir arada: Gerek ortak bir gaye, gerek meslek icabı, gerekse çalışma yahut eğlence süreci odaklı olsun. İster istemez kabulleneceğiz birbirimizi. Ya, kabullenmek bu kadar kolay değilse…

Çatlak sesler devreye girdi mi, bu sefer alt kümelere ayrılma ihtimalinin gündeme gelmesi kaçınılmaz. Burada göreceli bir liderin varlığı kaçınılmaz ve etrafına toplanan insanlar tabii ki onunla hem fikir olmak kaydıyla.

Sevgili canlı sohbet hatları kullanıcıları, işin sosyal boyutu ayrı bir dert, bireysel kaynaklı iletişim eksikliği ayrı bir dert.

Bireysel farklılıklar da gözetildi mi, ayrışan grupların haddi hesabı yok. Sonuç yadsınamaz: Kalabalık içinde ağır basan ayrışma ve topun ağzına gelen mağdurlar.

Kişisel sorunlar ve menfi tutumlar da olaya dahil oldu mu, olay tamamen kontrolden çıkmakta.

Ne yazık ki, okullarda ne kadar eğitim alırsak alalım, ne kadar zeki ve başarılı olursak olalım kişinin uyum süreci hızlanacak diye bir beklentiye girmemek lazım.

Ve diğer yandan, okullardaki süregelen arkadaşlıklar ya da gruplaşmalar, çalışma ortamında aynı performansı göstermeye de yardımcı olmamakta.

İş dünyası, tamamen profesyonel zihniyete odaklı olduğu için hatayı ve duygusallığı bir noktadan sonra kabul etmemekte. Sonuçta zamanı belirlenmiş, emek harcanan bir üretim söz konusu. Bu, bir malın üretimi olduğu gibi verilen bir hizmet de olabilmekte. Planlı, programlı, zaman odaklı ve başarıya yönelik kısaca. Prensibin dışına çıkmak ise, işletme zihniyetine ters düşen bir çıkarım. Bu nedene yalnızlığın stresinin sizi sarmasına izin vermeyin. Bir canlı sohbet hatları partneri seçin ve hemen sohbete başlayın.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Bulunduğunuz sosyal çevrenizden yakın ilgi görmediğinizden dolayı yaşama hevesiniz kırılmış olma ihtimalini düşünürsek tabi evrensel olarak tüm toplumu içine alacak bir boyuta ele alıyorum bu durumu işte bu durumda daha az ilgi görmek ve ikinci sınıf sıfatında gösterilmek her zaman ağır bir dışlama olarak görüldüğünden.sohbet numaraları Kendi kabuğunuza çekilme ihtimaliniz çok yüksek düzeye ulaşır.Ama artık bu durumlardan kurtulmanın özel bir yolu var.Bunun için yapman gereken sohbet hatlarında sana özel ilgi gösteren arkadaşlara sahip olarak sende bu durumdan kurtula bilirsiniz.Sizde hemen yeni arkadaşlarla tanışmak için hemen arayın ve en özel arkadaşlara sahip olmak.