Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Toplumsal İletişimin Önemi , Bayan Sohbet Hatları

| Sohbet Hatları | Kasım 1, 2017

 

Toplumsal iletişim, genel iletişimden farklı olarak insanın çevresel ve içsel olarak kendini tanımlayabilmesi ve karşılığında daha etkin iletişim kurabilmesi döngüsü üzerine kuruludur. Kısacası kendi içinde, kendi besleyen bir olgudur.

Toplum içinde yaşayan insanın kendisini ve çevresini daha iyi tanımasını ve başkaları ile uyumlu ilişkiler gerçekleştirmek için etkileşim kurabilme ve bu etkileşimi geliştirme becerisi bulunan bir iletişim gücüne sahiptir. Bu bağlamda iletişim bir çeşit bilginin paylaşılmasını mümkün kılan ve bir ilişkileşme ve paylaşım süreci olarak da nitelendirile bilinir. Bir toplumda iletişimin kimler arasında,nasıl ve hangi sonuçlarla nasıl gerçekleşeceğini büyük ölçüde o toplumun, toplumsal ve kültürel özellikleri tarafından belirlenir.

Yetişme biçimimiz ve yetiştiğimiz ortamdan tutunda, bulunduğumuz toplumsal seviye, zihinsel aktivitelerimiz, beslenme biçimimiz, kültürel ve sosyolojik yapılarımızın her biri birer unsur olarak iletişim şeklimiz üzerinde etki yaratır.

Bir süreç olarak iletişim,bireyin bir başka bireye yaptığı herhangi bir etki olmasının ötesinde, bir paylaşım eylemidir. Bu nedenle iletişim tek yönlü olmayıp,iki yönlü bir süreçtir. Bizler iletişim süreci içinde sadece mesaj almaz mesaj da göndeririz. Böylece iletişim sürecinde karşılıklı olarak etkilenir ve değişime uğrarız. Bu temelde iletişim kendimizi geliştirmede ve değiştirmede kullandığımız bir araçtır. Ancak, iletişimin amacı karşılıklı anlaşma ve paylaşmayı sağlamak olmak ile birlikte ve bunun her zaman gerçekleşmediğini ve günümüzde bir iletişi(sizlik)oluştuğunu da bilmekteyiz. İletişimin bir çok bozucu engelli vardır ve bunlardan bazıları tutarsızlık, güvensizlik,isteksizlik, yetersiz dinleme, aşırı bilgi yükleme, sempatik etkenler, statü, yaş ve cinsiyet uyuşmazlıkları,gürültü ve diğer çevresel etkenlerdir.

Bireylerin yüz yüze iletişimin etkin ve sağlıklı gerçeklemesinde,kuşkusuz iletişimin bozucu engellinde kişisel özellikler en önemlisidir.

İletişim eksikliğini gidermek için bazı yöntemler vardır. Canlı sohbet hatları ise burada devreye iletişim eksikliğinin yarattığı psikolojik baskıyı azaltmak üzere devreye giriyor. Bu özel sohbet numaraları yani canlı sohbet hatları, dakika başı ücret ödenen, kadın partnerler ile konu ve zaman sınırlaması olmadan görüşebildiğiniz hatlardır. Tamamen güvenli ve müşteri gizliliğini esas alan hatlar direk olar partnerler ile iletişim kurmanızı sağlar. Özel sohbet hatları, sohbet hatları, sohbet numaraları ve ya canlı sohbet hatları anahtar kelimeleri ile internet üzerinden ulaşacağınız hizmet numaralarının güvenli olup olmadığını kontrol etmeniz de yarar var.

Bu hizmeti veren özel sohbet hattı, sohbet numarası, özel sohbet hatları ve ya canlı sohbet hattı numaralarına sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Canlı sohbet hattı

  by on Nisan 3, 2021 - 0 Comments

  Net insanları seviyorum…Ne istediğini bilen ,lafı ağzında gevelemeyen ve niyetini gizlemeyen insanlar benim için bir adım önde insanlardır.Kendini bilen ve ne ...

 • Sohbet Hattı

  by on Mayıs 4, 2021 - 0 Comments

  Kime sorsan;önemli olan insanın iç güzelliği der.Ama insanoğlu ,işte,dışını beğenmediği birinin içini merak etmez.İnsanlar kendilerini sohbet hattı anlatı...

 • Canlı Sohbet Hattı

  by on Mayıs 4, 2021 - 0 Comments

  Mutlu evliliğin sırları,birbirini anlayan iki insanın bir araya gelmesinden oluşur.Evlenmeden önce birbirini anlayan ve tanıyan kişilerin evlilik süresinmce bi...

Bulunduğunuz sosyal çevrenizden yakın ilgi görmediğinizden dolayı yaşama hevesiniz kırılmış olma ihtimalini düşünürsek tabi evrensel olarak tüm toplumu içine alacak bir boyuta ele alıyorum bu durumu işte bu durumda daha az ilgi görmek ve ikinci sınıf sıfatında gösterilmek her zaman ağır bir dışlama olarak görüldüğünden.sohbet numaraları Kendi kabuğunuza çekilme ihtimaliniz çok yüksek düzeye ulaşır.Ama artık bu durumlardan kurtulmanın özel bir yolu var.Bunun için yapman gereken sohbet hatlarında sana özel ilgi gösteren arkadaşlara sahip olarak sende bu durumdan kurtula bilirsiniz.Sizde hemen yeni arkadaşlarla tanışmak için hemen arayın ve en özel arkadaşlara sahip olmak.