Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Canlı Sohbet Hattını Uzmanlar Öneriyor

| Sohbet Hatları | Ekim 19, 2017

Canlı sohbet hatlarını psikologlar önermeye başladı haber başlığı bir anda herkesin dikkatini çekti. Bu başlık geçeli henüz bir kaç hafta olmuştu ki, hatları arayan sayısı yüzde seksen kadar artış gösterdi. Aslında bu önerme son 2 3 yıldır devam etmekte. Bir çok araştırmacı uzun süre bu konularda hem uygulamalı hem de anket üzerinden olmak suretiyle çalıştılar. Ancak teknolojinin nasıl etki yarattığı hakkında ki araştırmalar daha fazla önem arz etmeye başladı. Artan teknoloji kullanımının insanları yalnızlaştırmasının ana sebeplerinden biri bireylerin boş zamanlarının çoğunu özellikle yoğun bir kullanım söz konusu ise-bilgisayar başında veya elinde telefonu kendisini etkileşime kapatarak geçirmesidir. Tabi her ne kadar burada bahsedilen İnternet siteleri, sosyalleşme, insanlar arasında bağlantı kurma adına tasarlanmış olsa da sonuç olarak yüz yüze ve derin iletişimin çok fazla olmadığı iletişim alanlarıdır. Oysa insanlar arasındaki iletişimin ve yakınlığın artmasının en önemli unsurlarından biri kaliteli paylaşımdır, karşılıklı verilen- alınan mesajların çoğu beden dili, mimikler, ses tonu, bakışlar, duruş gibi sözel olmayan yollarla iletilmektedir ve internet ortamında bunların çok mümkün olmaması aradaki iletişimi kısırlaştırmakta ve insanı bir bakıma yalnızlığa itmektedir. Peki teknoloji yalnızlaştırıyorsa, yine teknoloji ile nasıl bundan kurtulacağız?

Öncelikle teknolojinin gelişmesi durdurulamayacağından, insanoğlunun yapacağı ilk iş buna ayak uydurmaktır. Yani teknolojiyi doğru kullanmak önemli olandır. Bunun için sitemiz size konuşarak teknolojiyi kullanmayı, yani canlı sohbet hattı hizmetini sunuyor.

Ancak kaliteli hizmet veren, güvenilir ve ucuz sohbet hatları çok nadir bulunur. Birçoğu çok uçuk fiyatlara çalışır ya da partnerin konuşması tatmin edici değildir. En önemlisi ise hatlar güvenilir olmaya bilir. Diyelim ki böyle bir hat arıyorsunuz, o zaman doğru adrestesiniz.

Öncelikle sitemizde bulacağınız her canlı sohbet hattı numarası yüzde yüze güvenlidir. Ödemeleriniz varsa dakika hakkı, yoksa telefon faturanız üzerinden tahsil edilir. Kredi kartı ve ya benzeri ödeme yöntemleri kullanılamaz. Her bir partner, eğitimli ve özel olarak seçilmiştir. Öncelikleri sizin memnuniyetinizdir. Siz ne kadar konuşmak isteseniz, telefon o kadar açık kalır ve sohbet o kadar devam eder. Dakika uyarısı, ücret kontrolü gibi bildirimler almazsınız. Asla ve asla hiçbir konuşmanız ya ada kişisel bilginiz kayıt altına alınmaz. Müşteri gizliliği esasına bağlı olarak, sizinle partneriniz arasında geçen konuşma sır olarak kalır. Her bir canlı sohbet hattı numarası farklı bir partnere aittir. Yüzlerce seçenek arasından seçeceğiniz partnere herhangi bir aktarma olmadan, şayet partner başka bir kişi ile görüşme yapmıyorsa direkt olarak bağlanırsınız.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Bulunduğunuz sosyal çevrenizden yakın ilgi görmediğinizden dolayı yaşama hevesiniz kırılmış olma ihtimalini düşünürsek tabi evrensel olarak tüm toplumu içine alacak bir boyuta ele alıyorum bu durumu işte bu durumda daha az ilgi görmek ve ikinci sınıf sıfatında gösterilmek her zaman ağır bir dışlama olarak görüldüğünden.sohbet numaraları Kendi kabuğunuza çekilme ihtimaliniz çok yüksek düzeye ulaşır.Ama artık bu durumlardan kurtulmanın özel bir yolu var.Bunun için yapman gereken sohbet hatlarında sana özel ilgi gösteren arkadaşlara sahip olarak sende bu durumdan kurtula bilirsiniz.Sizde hemen yeni arkadaşlarla tanışmak için hemen arayın ve en özel arkadaşlara sahip olmak.